Te kształty Cię rozgrzeją

Każdy z nas marzy o wnętrzu, które będzie zgodne z naszymi upodobaniami a jednocześnie modne, efektowne i przytulne. Nikt nie lubi elementów wyposażenia domu, które są praktyczne, ale zaburzają estetykę i są po prostu nieładne. Dawniej można by powiedzieć, że takim elementem mógł być grzejnik, powszechniej znany jako kaloryfer. Na szczęście dzięki naszej kreatywności i rozwoju technologii możemy z dumą zaprezentować serie grzejników dekoracyjnych pokojowych i łazienkowych, które nie tylko niezwykle wydajnie pełnią swoją funkcję, ale nadają też efekt dekoracyjny same w sobie.

Grzejniki pokojowe

Nie ma nic lepszego niż rozgrzanie się w ciepłym domu po mroźnym spacerze lub podczas deszczowego dnia. Grzejniki w pokoju to nieodłączny element domu i warto zadbać, żeby wkomponowały się w design pomieszczenia. Dla nowoczesnych i modernistycznych wnętrz, np. galerii czy klinik lub mieszkań w stylu skandynawskim. Miłośników nietypowych rozwiązań może zainteresować grzejnik Broc Chrom stworzony na wzór labiryntu. Z pewnością przyciągnie wzrok w każdym wnętrzu – efekt dekoracyjny lepszy niż obraz!

Innowatorskim rozwiązaniem są grzejniki szklane o subtelnym i delikatnym wyglądzie. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej – na pewno wybierzesz coś dla siebie! Dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb, używając je jako lustro lub tworząc swoją własną, niepowtarzalną wersję, dostarczając nam zdjęcie wybrane przez Ciebie, które na nich umieścimy. Daj upust swojej kreatywności!

Jesteś fanem stylu retro i vintage? U Ciebie sprawdzą się w takim wypadku nasze grzejniki żeliwne. Występują głównie w kolorach bieli, czerni, srebra i złota. To idealna opcja na przykład do wnętrz loftowych.

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe to must-have w każdej łazience. Czasem szybkie wysuszenie ręcznika czy bielizny jest niezbędne. W naszych czasach grzejniki łazienkowe to jednak nie tylko źródło ciepła, ale także akcent, który nadaje efektu dekoracyjnego w aranżacji. Grzejniki Radox są tworzone ze smakiem i z najlepszych materiałów, co czyni je nie tylko pięknymi, ale też wytrzymałymi i solidnymi. Mamy w ofercie grzejników łazienkowych grzejniki drabinkowe, grzejniki łazienkowe poziome oraz grzejniki żeberkowe. Najwięcej osób wybiera właśnie grzejniki drabinkowe, co wiąże się zapewne z ich funkcjonalnością – np. możliwością wygodnego powieszenia ręczników. Dbamy o każdy najmniejszy detal, aby zapewnić produkt najwyższej klasy i jakości. Nasze grzejniki charakteryzują nowatorskie kształty i kolory. W zależności od preferencji oferujemy grzejniki łazienkowe chromowane, ze stali nierdzewnej, szklane lub z miedzi antycznej. Lacuna Chrom to grzejnik drabinkowy, który jest uniwersalny i minimalistyczny, sprawdzi się w każdym wnętrzu. Model Lita natomiast to wersja bardziej awangardowa, do wyboru w wielu odcieniach.

Nasze grzejniki to najlepszy wybór – doskonała jakość połączona z ergonomią i efektem dekoracyjnym – wymarzone połączenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *