Nowoczesne meble i dodatki do salonu

Nowoczesny salon – 5 elementów, które muszą się w nim znaleźć

Nowoczesne meble i dodatki do salonu to idealny pomysł by wnętrze twojego domu wyglądało tak, jak sobie wymarzysz. Szukasz naturalnych materiałów w stylu skandynawskim? Chcesz kupić do salonu nowoczesne, designerskie dodatki? Te 5 elementów to rozwiązanie doskonałe żeby pomieszczenie wyglądało idealnie.

Fotel – stwórz niepowtarzalny klimat

Fotele do salonu są wyjątkowymi przedmiotami, które pozwalają na ustawienie fotela w centrum aranżacji salonu bądź zapewnią dodatek, który nie musi być eksponowany. Wybór fotela, to nie tylko jego bryła, ale także wybór materiałów z jakich jest zrobiony. W nowoczesnym wnętrzu warto zagospodarować przestrzeń na designerskie meble oraz poduszki dekoracyjne, które dopełnią dekoracji.

Nowoczesne oświetlenie w stylu glamour

Lampa nie jest odpowiedzialna jedynie za funkcje oświetleniowe. Takie myślenie to duży błąd. Lampy to nowoczesne dodatki dekoracyjne, a także jedyne dodatki do domu, które można umieścić na suficie. Podczas projektowania wnętrza warto poświęcić szczególną uwagę na dobór lamp do salonu. Nowoczesne oświetlenie pozwoli odmienić design każdego salonu.

Stolik kawowy – centrum salonowego wszechświata

Stolik kawowy bardzo dobrze spełnia dwie funkcje – użytkową oraz designerską. Funkcja użytkowa jest bardzo ważna ze względu na miejsce w jakim znajduje się stolik kawowy. Najczęściej jest to okolica telewizora, co sprawia, że oprócz przyjmowania gości, często znajdą się na nim nasze napoje czy przekąski podczas oglądania seriali. Funkcja designerska pozwala na dodanie do pomieszczenia charakteru. Na stronie 9design.pl dostępnych jest prawie 600 stolików, które sprawią, że w salonie znajdziesz kompromis na trendy oraz funkcjonalność.

Dywan, czyli estetyczne dopełnienie pomieszczenia

Skupiając się na ścianach i sufitach bardzo często zapominamy do ważnym elemencie podłogi jakim jest dywan. Salony w których znajduje się dywan można uznać za bardziej dopełnione. Wykończenie wnętrz dywanem pozwala także na wyrażenie siebie. Jasny dywan z dłuższym włosiem sprawi, że mieszkanie stanie się przytulne i poczujemy w nim rodzinną atmosferę. Natomiast minimalistyczne, proste formy na dywanie pozwolą wprowadzić w salon pierwiastek abstrakcji i artyzmu.

Eleganckie krzesła – nie tylko do jadalni

Bardzo często dzisiejsze mieszkania oferują połączenie kuchni z salonem. Jednak nie tylko w takich wnętrzach warto przemyśleć aranżację wnętrza jeśli chodzi o krzesła. Eleganckie meble z drewna lub tworzywa oraz czarne dodatki wykonane z materiałów takich jak szkło czy metal pozwalają wprowadzić do przestrzeni element, który będzie źródłem inspiracji dla innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *