Gdzie we Wrocławiu szukać mieszkań z ogrodem?

Wrocław to piękne miasto, które na miejsce stałego zamieszkania wybierają nie tylko osoby z pobliskich miejscowości, ale również z różnych zakątków Polski. Każdy, kto jest zainteresowany kupnem nieruchomości ma inne wymagania. Dla wielu istotne jest, by mieszkanie posiadało ogród. To całkiem trudne zważywszy na to, że w centrum miasta większość ofert posiada jedynie balkony. Największą szansę na spełnienie swojego marzenia o kawałku trawnika są nowo powstałe inwestycje na terenie Wrocławia.

Nowe budownictwo – czy też w centrum?

Niezaprzeczalną zaletą inwestycji deweloperskich jest to, że powstają w centrach miast, a oferują warunki i kreują okolicę tak spokojną, jakby budynek znajdował się na samych obrzeżach. Dzięki temu również możliwe jest zakupienie mieszkania, które posiada ogród i jednocześnie nie jest oddalone od miejsca pracy, sklepów czy szkół o kilka kilometrów. Warunek, jakim jest posiadanie ogródka może być spełniony przede wszystkim przez takie inwestycje. Wśród ofert z rynku wtórnego również znaleźć można propozycje mieszkań z ogrodem, jednak są one najczęściej zlokalizowane na wsiach pod Wrocławiem lub na obrzeżach miasta.

Dzielnice we Wrocławiu, w których kupisz mieszkanie z ogrodem

Szukając mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu należy wziąć pod uwagę również szereg innych aspektów. Choć własny trawnik, miejsce na grilla i huśtawkę dla dzieci są ważne, równie istotna jest okolica oraz samo mieszkanie. Konieczne jest, aby wszystkie te kwestie wpisywały się w indywidualne wymagania. By mieć wybór i możliwość dopasowania metrażu mieszkania z ogrodem, ilości pomieszczeń i rodzajem kuchni warto zorientować się w nowych inwestycjach, które oferują wiele różnych mieszkań, które łączą niektóre cechy, w tym przypadku – ogródek.

Do najlepiej ocenianych dzielnic, w których można zakupić mieszkanie z ogrodem zaliczają się:

  • ulica Popowicka
  • ulica Zakładowa
  • ulica Buforowa
  • ulica Małopanewska.

Unikać za to warto dzielnicy Stare Miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *