Baterie Valvex – bez kompromisów w sferze jakości i niebanalnego wyglądu – od prawie 100 lat!

Każdy poszukuje produktów, które łączą w sobie najlepsze funkcjonalne rozwiązania, trwałość i design – zgodny z rynkowymi trendami. Szczególnie ważne jest to podczas aranżacji i wykańczania mieszkania, bowiem wszystkim zależy na dużej wartości użytkowej, solidności wykonania i atrakcyjnym wyglądzie różnych elementów wyposażenia.

Ta tendencja jest mocno zauważalna w branży armatury łazienkowej, dlatego produkty o takiej charakterystyce są dzisiaj bardzo pożądane przez użytkowników. Jednym z najsolidniejszych producentów, który od niemal 100 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży armatury, a jego baterie podążają z duchem czasu w wymiarze technologicznym oraz wizualnym – jest pochodząca z Polski marka Valvex. Firma Velvex baterie kuchenne eksportuje do wielu krajów Unii Europejskiej, a także na oba amerykańskie kontynenty oraz Bliski Wschód. Marka ta nieprzerwanie ceniona jest za wysoką jakość swoich wyrobów, niezawodność oraz kreatywne podejście do wzornictwa i nowoczesnej technologii. Konsekwencja i bezkompromisowość w obszarze standardów jakościowych, a także innowacyjne rozwiązania designerskie, sprawiają, że baterie Valvex są cenionym elementem wyposażenia nowoczesnych przestrzeni łazienkowych oraz kuchennych.

Kran Valvex czy bateria natryskowa Valvex to produkty wykonane przy wykorzystaniu komponentów o ponadprzeciętnej jakości i wysokich parametrach użytkowych, jakie zapewniają bezproblemową eksploatację przez długie lata. Na niektóre elementy kute i odlewane, producent udziela nawet 25-letniej gwarancji – co jest dobitnym potwierdzeniem klasy urządzeń spod szyldu Valvex. Warto podkreślić, że w swoich rozwiązaniach, firma kieruje się również aspektami ekologicznymi, co przejawia się m. in. w stosowaniu w bateriach – specjalnych perlatorów rozpraszających wodę i jednocześnie zmniejszających wydatnie jej zużycie. Bogata paleta asortymentowa w zakresie linii, jak też kolorystyki, jaką ma do zaproponowania Valvex, sprzyja współtworzeniu oryginalnych oraz ponadczasowych stylizacji i aranżacji wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *